Přehled cookies

Způsob dodání a co se děje po odeslání objednávky

Tady zodpovíme vaše nejčastější dotazy o procesu dodání zboží, které jste si u nás objednali. Dozvíte se, co všechno se stane mezitím, kdy úspěšně přijmeme vaši objednávku a kdy zboží odešleme na vámi zadanou adresu.


První krok – úspěšně zpracovaná objednávka

Pokud se vám zobrazila závěrečná děkovná stránka s číslem objednávky, můžete si být jisti, že vše proběhlo v pořádku. Zároveň vám potvrzení o úspěšném zpracování objednávky pošleme na e-mail. Toto potvrzení přijde obvykle do pár minut od úspěšného dokončení objednávky. V případě, že ve své schránce nemůžete toto potvrzení najít, zkontrolujte si složku Spam nebo Hromadné, případně nás kontaktujte.


Kde se dozvím informace o stavu své objednávky?

Stav objednávky si kdykoli ověříte na svém účtu v části Moje objednávky. O expedici a doručení objednávky vám zároveň zašleme potvrzovací e-mail. Kromě toho vám v den doručení přepravní společnost pošle SMS nebo e-mail s přesným časem doručení.


Co se stane po zaplacení a poté, co přijde potvrzení o přijetí objednávky?

Vaši objednávku zadáme do výroby. Někdy se stane, že naši zákazníci potřebují na poslední chvíli ve svém návrhu něco změnit. Pokud je to i váš případ, kontaktujte nás co nejdříve na adrese [email protected] nebo na tel čísle: +421 950 446 611. Ve chvíli, kdy je již objednávka zadaná k výrobě, ji nemůžeme měnit.


Jak dlouho trvá výroba objednávky? Kdy budu mít své zboží u sebe?

Výroba objednávky trvá v průměru 48 hodin od přijetí platby a zboží máte obvykle u sebe do 5 pracovních dnů. Během letní a vánoční sezóny se však může doba výroby a doručování pro velký nápor objednávek prodloužit. Doporučujeme vám proto provést objednávku vždy v dostatečném předstihu. V případě, že potřebujete, aby byla vaše objednávka vyrobena a doručena rychleji, kontaktujte nás po odesláním objednávky na adrese [email protected].


Kolik zaplatím za přepravu?

Cena platby za dopravu závisí na konkrétním doručovateli. Zde je přehled jednotlivých společností a cen dopravy – v procesu objednávky si zvolte tu, která vám nejvíc vyhovuje:


GLS - možnost bezplatné dopravy

Standardní výroba a doručení 3–5 pracovních dnů, následujících od objednání. Cena za přepravu v ČR je 100 Kč. Dobírka při nákupu do 1250 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma.


Zásilkovna – výdejní místo

Standardní výroba a doručení na výdejní místo 3–5 pracovních dnů, následujících od objednání. Cena za přepravu v ČR je 75 Kč. Dobírka při nákupu do 1250 Kč.


Zásilkovna - doručení na adresu

Standardní výroba a doručení na na adresu 3–5 pracovních dnů, následujících od objednání. Cena za přepravu v ČR je 95 Kč. Dobírka při nákupu do 1250 Kč.


Garantujete doručení?

Negarantujeme doručení ani přesné datum a čas doručení. Důvod je jednoduchý – doručovací společnosti fungují jako samostatné přepravní firmy a na jejich provoz nemáme žádný vliv.


Kde probíhá výroba?

Naše výroba se nachází v České republice v Teplicích.


Doručujete objednávky i do jiných zemí?

Ano, kromě České republiky doručujeme na Slovensko, do Německa, Rakouska a Chorvatska. Chcete-li zboží doručit do některé z těchto zemí, je třeba objednávku vytvořit na webové stránce dané země: puppynator.sk, puppynator.de, puppynator.at, puppynator.hr.