Přehled cookies
Dámské Polokošile s Potiskem, Logom a Nápisem Online

Dámské Polokošile s Potiskem, Logom a Nápisem Online

Stylová polokošile s potiskem pro dámy s prostorem pro tvůj nápis, obrázek či fotku. Polo tričko vytvoříš online. Německá kvalita, výroba již do 48 hodin!
Pro Ženy (polokošile) Pro Pány
  • Vysoká kvalita tištěného textu Vysoká kvalita tištěného textu
  • Vysoká kvalita při potisku designem Vysoká kvalita při potisku designem
  • Standardní kvalita potisku fotkou Standardní kvalita potisku fotkou
  • Čitelné jako na obrazovce Čitelné jako na obrazovce
  • Zboží s možností platby na dobírku Zboží s možností platby na dobírku
  • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
  Inspire Polokošile
  B&C
  XS, S, M, L, XL, XXL
  368,00 Kč

Navrhni si polokošili – Výroba vlastních polokošil

Výroba potisku na polokošili dnes není složitá. Navrhni si vlastní polokošili s fotkou či jiný produkt – polokošile s vlastním potiskem. Stačí, když půjdeš na puppynator.cz a nadesignuješ si svou originální polokošili. Zvládneš to hravě, online Kreátor je totiž intuitivní designový online nástroj, kde si můžeš vybrat svůj střih, barvu i motiv potisku na polotričko pro ženy.

Vyrob polokošili – Polokošile s potiskem pro skupiny + sleva

Výroba polokošil s vlastním potiskem sedí i skupinám. Polokošile s potiskem pro týmy, polokošile na párty, hasičské polokošile či polokošile na turistiku doporučujeme tvé partii využít jako potisk polokošil s množstevní slevou. Ta závisí na velikosti skupiny – maximálně umíme slevit až 40 %! Pro více info na skupinový potisk polokošil nám napiš!

Potisk na polokošili pro dámy do práce – Firemní polokošile

Na puppynator.cz se výroba polokošil soustředí i na custom polokošile pro zaměstnance. Firemní tisk na polokošile nabízí spoustu možností – polokošile s potiskem loga, polokošile s názvem firmy a telefonem či polokošile do závodu nebo polokošile s potiskem pro servírky. V online Kreátoru na puppynator.cz ti na požádání odstraníme pozadí z fotky za pouhých 125 Kč.

Sportovní polokošile s vlastním nápisem – Potisky na polokošili

Vytvoř si vlastní polokošili s vlastním potiskem na sport. Například potisk polokošile jménem a číslem; dámská polokošile s vlastním textem. V online Kreátoru si vytvoříš svůj vlastní sportovní vzor se speciálními druhy písma s různým efektem. Nápis můžeš po polokošili různě umísťovat, přidat potisk čísla na rukáv či motivační citát a zhotovit si tak super dámskou polokošili s vlastním potiskem například na tenis nebo golf.

Kolik stojí potisk na polokošili? Jsou dámské polokošile na potisk z kvalitního materiálu?

Výroba polokošil tě může stát různě. Hlavním faktorem je, jak bude vypadat tvůj vlastní potisk na polokošili pro dámy. Každopádně si nakonec vytvoříš opravdu originální kousek, jaký nemá nikdo jiný. Kdybys za něj měla platit profi designérovi, tak se, upřímně, asi nedoplatíš. Naopak na puppynator.cz si polokošili s potiskem zhotovíš za pár minut a za zlomek ceny! Naše polokošile jsou kromě toho té nejvyšší kvality – přímo od belgických a německých značek, které se výrobě triček věnují i desítky let. Proto nemusíš mít strach, že by tvůj pěkný potisk na polokošili skončil na nekvalitním oblečení. Polokošile pro dámy na potisk vždy poctivě vybíráme. Příklad: kvalitní polokošile pro dámy s potiskem textu a některého z předvolených obrázků z našeho výběru tě vyjde kolem 600 Kč. Samozřejmě, že je to nesrovnatelně lepší cena než za dámskou polokošili z designového butiku.

Umíte mi poradit, pokud nevím, co si mám potlačit na polokošili? Výroba polokošile bez potisku je u vás také možná?

Ne vždy máš nápad na vlastní motiv potisku polokošile, a to je naprosto ok. V online Kreátoru si pomůžeš stovkami předvolených motivů pro potisk dámských polokošil, a navíc si je můžeš upravit, jak chceš. U nás máš také možnost potisku fotky na ženskou polokošili. Fotka na potisk polokošile by měla být v co nejvyšší kvalitě. Pomůžeme ti i odstranit z fotky pozadí, aby tvůj potisk na polokošili byl přesně takový, jaký si ji představuješ. Pozadí odstraníme rovnou v online Kreátoru, když si zvolíš tuto možnost. Cena za odstranění pozadí je symbolických 125 Kč. I když jsou ženské polokošile s potiskem mimořádně oblíbené, u nás máš i možnost objednávky polokošile bez potisku. Jednoduše si na puppynator.cz vyber polokošili pro dámy, která se ti nejvíc líbí a nech ji bez potisku obrázku či textu a přejdi rovnou na objednávku.

Máte tabulku velikostí pro polokošile s potiskem? Máte v nabídce i dámské polokošile XXL nebo naopak velmi malé velikosti polokošile s potiskem? Jaké střihy nabízíte?

Dobrý výběr velikosti polokošile je nesmírně důležitý, aby ti polokošile s potiskem perfektně seděla a mohla si ji s radostí nosit. Naším cílem je, aby si polokošili vybrala každá z vás a aby si nemusela dělat kompromisy kvůli své postavě. Proto ti nabízíme polokošile pro potisk ve velikostech od XS až po XXL. Abys to měla jednodušší, u polokošil najdeš i tabulku velikostí podle šířky a výšky v cm. Velikost tvé budoucí polokošile nemá vliv na kvalitu či velikost potisku – nemusíš se bát, vše se na ni vejde. :) Naše polokošile pro ženy má žebrovaný límec, dva knoflíky a speciálně upravený dámský střih. Je skvělá pro různé druhy postavy, proto je často využívána jako polokošile s potiskem pro zaměstnance či jako firemní polokošile nebo polokošile pro servírky s potiskem loga.

🍭

Dámská polokošile růžová, bílá a černá

Krásné barevné polokošile s potiskem vypadají díky sytým barvám skvěle už jako polo trička bez potisku. Ale když je doplníš designem, barevná polokošile s vlastním potiskem tě potěší víc!
👔

Dámská polokošile dlouhý rukáv

Polokošile pro dámy s dlouhým rukávem zatím v nabídce nemáme, ale můžeš využít potisk na rukáv u stylových krátkých polokošil s potiskem.
👷

Pracovní polokošile krátký rukáv

Naše pracovní polokošile pro dámy mají dostatek prostoru pro potisk vlastního nápisu, loga či kontaktních údajů, aby fungovaly jako skvělé firemní polokošile s potiskem.