Přehled cookies
Fotodárky: Šálky, Polštáře a Dárkové Předměty s Potiskem

Fotodárky: Šálky, Polštáře a Dárkové Předměty s Potiskem

Hledáte skvělý dárek na narozeniny nebo dárek na Valentýna? Vtipný dárek pro muže nebo romantický dárek pro ženu s potiskem si rychle vyrobíte online.
 1. Plyšový Medvíked Tim
  Print Equipment
  Jedna velikost
  198,00 Kč
 2. Čtvercový Polštář 40x40cm
  Print Equipment
  Jedna velikost
  198,00 Kč
 3. Lena Bílý Hrnek
  BestSub
  Jedna velikost
  85,00 Kč
 4. BeechField 5 Panel Kšiltovka
  Myrtle Beach
  Jedna velikost
  95,00 Kč
 5. Organická ECO Textilní Taška
  Westford Mill
  Jedna velikost
  239,00 Kč
 6. Gym Batoh z Oraganic Bavlny
  Westford Mill
  Jedna velikost
  270,00 Kč
 7. Pohár na Pivo
  Print Equipment
  Jedna velikost
  319,00 Kč
 8. TTH Dvoubarevný Hrnek
  Print Equipment
  Jedna velikost
  199,00 Kč
 9. Podložka pod Myš
  Print Equipment
  Jedna velikost
  149,00 Kč
 10. Motto Hrneček
  Sublistar
  Jedna velikost
  248,00 Kč
 11. Military Kšiltovka
  Myrtle Beach
  Jedna velikost
  269,00 Kč
 12. Žába Žblnka
  Print Equipment
  Jedna velikost
  248,00 Kč

Sklenice a hrnky s vlastním potiskem

Pokud hledáš hrnek jako dárek či šálek s fotkou, pak si určitě vybereš z různých druhů a tvarů našich hrnečků s fotkou či šálků s vlastním potiskem. Jako skvělý dárek pro šéfa ti doporučujeme nadesignovat si vlastní pivní sklenici se jménem či nápisem!
Sklenice a hrnky s vlastním potiskem - puppynator.cz

Polštář se jménem, polštář potisk nápisu

Oblíbený jako dárek ke kolaudaci domu, ale také jako dárkový polštář, je polštář s vlastní fotkou. V online Kreátoru si naši spokojení zákazníci často vytvářejí i polštář s vlastním nápisem, který lze případně využít i jako firemní suvenýr, pokud se rozhodneš pro potisk loga na textil – polštář.
Polštář se jménem, polštář potisk nápisu - puppynator.cz

Zástěry s potiskem jako dárek

Pokud tě čeká firemní grilovačka, určitě si na ni vytvoř vtipné zástěry s potiskem. Jako číšnické oblečení funguje grilovací zástěra s potiskem loga, která dodá teambuildingu správnou atmosféru. Hledáš-li zástěry pro gastro sektor, například potisk zástěry pro servírky, vytvoř si jednu či více variant a zvol hromadnou objednávku a čeká tě množstevní sleva na zástěry.
Zástěry s potiskem jako dárek - puppynator.cz

Plyšové hračky s fotkou a jménem

Originální tip na dárek pro kolegu je plyšák s vlastním potiskem. Představ si plyšáka se jménem tvého spolupracovníka – přesně taková plyšová hračka s vlastním nápisem ti zabere jen pár minut času! Vytvořit ale můžeš i plyšáka s vlastní fotkou, doplněnou o vitpní výrok.
Majice za bebe s tiskom po želji - puppynator.cz

Ekologické firemní tašky s logem

Moderní firma dnes musí naskočit na ekologické trendy a nabídnout eko dárkové předměty z organického textilu. Proto ti doporučujeme naši 100% eko tašku s potiskem, případně bio batoh z biobavlny. Praktické a minimalistické dárky můžeš doplnit o potisk tašky fotkou nebo o batoh s nápisem. Jako firemní tašky doporučujeme potisk loga na tašku či gymsack s logem.
Ekologické firemní tašky s logem - puppynator.cz

Firemní kšiltovky s logem

Kšiltovky se jménem jsou skvělé jako tip na teambuilding. Pokud hledáš dárek pro svůj tým, doporučujeme ti zvolit potisk jména na kšiltovku a každého jí obdarovat. Čím více zaměstnanců máš, tím vyšší bude tvoje sleva na potisk dárkových předmětů. Nabízíme ti také tipy na potisk kšiltovky s rovným kšiltem či vlastní motivy na potisk military kšiltovky.
Firemní kšiltovky s logem - puppynator.cz

Kolik stojí firemní dárky? Jaká je cena za dárkové předměty ve slevě?

Často dostáváme otázku, zda je na puppynator.cz možná sleva na firemní předměty s potiskem. Samozřejmě! Výše slevy závisí od samotné objednávky na dárky s vlastním potiskem či suvenýry s vlastní fotkou. Umíme se však dostat až do výše 40 %. Cena za dárkové předměty se nastavuje vždy dle tvého vlastního potisku. V nabídce máme různé dárky s vlastním obrázkem, dárkové předměty se jménem nebo firemní předměty s logem. Závisí to od toho, jak nakombinuješ svůj potisk na dárek. Uveďme si jako příklad jeden z nejoblíbenějších dárkových předmětů na Puppynatoru – černý hrnek s nápisem pro zaměstnance. Tento černý hrnek s potiskem stojí v základu 368 Kčeur. Řekněme, že chceš potisk loga na hrnek a název firmy. Výsledná cena je v takovém případě kolem 450 Kč. Důležité upozornění: při hromadné objednávce na dárkové předměty nabízíme slevy na šálky s potiskem, kdy může být cena za kus již od cca 250 Kč!

Pomůžete mi s designem dárkových předmětů? Pomůžete mi s grafikou na firemní předměty?

Na obě tvé otázky je odpověď ano. Pokud nemáš zkušenosti s grafikou nebo ti schází nápad na dárek s potiskem, stačí si prohlédnout naše již zhotovené motivy. Všechny jsou ti k dispozici za pouhých 29 Kč Pro autora designu a těchto motivů máme stovky! Pokud tedy hledáš vtipný firemní dárek nebo dárkové předměty s logem, neváhej a podívej se do naší galerie TOP motivů. Pro tvé pohodlí jsou přehledně rozděleny do kategorií. Pokud chceš například hrnek s fotkou nebo šálek s vlastní fotkou do své firmy, stačí ji nahrát do online Kreátoru a hned uvidíš, jak bude vypadat ve skutečnosti. V případě, že z fotky potřebuješ odstranit pozadí, rádi to uděláme za tebe za symbolických 125 Kč.

Které jsou TOP dárkové předměty s potiskem?

Nejoblíbenější firemní dárkové předměty na puppynator.cz jsou dvoubarevný hrnek s fotkou, dárkový polštář s vlastním potiskem a dvoubarevná kšiltovka s nápisem Často slouží jako dárek pro kolegy nebo jako tip na dárek pro šéfa.

Pozornost ale poutají i další dárkové předměty a fotodárky s vlastním potiskem, které si u nás vytvoříš bez jakýchkoli problémů v online Kreátoru. A to i v případě, že nemáš nápad na vlastní motiv potisku, protože k dispozici ti nabídneme stovky předvolených motivů jen za 29 Kč!

🎒

Ekologické tašky a stahovací batoh

Designová městská taška, taška na pláž či eko taška ke kočárku s vlastním potiskem. Praktický eko batoh na skateboard či stahovací gymsack na záda bude tvůj věrný parťák kamkoli půjdeš!
🍳

Vtipná zástěra na vaření pro muže

100% bavlněná zástěra s vtipným potiskem do kuchyně je zárukou kupy smíchu při vaření! Možnost hromadné objednávky zástěry s potiskem pro servírky do restaurací a kaváren.
🐭

Podložka pod myš anime

Pokud tě zajímá podložka pod myš s vlastním potiskem anime motivu, skvěle to vyřešíš podložkou pod myš s vlastní fotkou – tvou oblíbenou anime postavou!
🔴

Firemní dárky – odznaky s logem

Hledáš skvělý firemní suvenýr na event nebo firemní dárkový předmět? Zhotov si odznak s vlastním motivem. Náš tip je potisk loga a kontaktních údajů na odznak.
🌇

Dárkové předměty Praha i Brno

Naši zákazníci si často výtváří dárky s potiskem, které pak putují do našich dvou největších měst. Všechny předměty s vlastním potiskem dodáváme všude na Čechy a Moravu!
📸

Fotodárky online, Fotky na předměty

Některé fotky si zaslouží zvěčnit! Dárky s vlastní fotkou si vytvoříš rychle a jednoduše online. Fotka na hrnek, fotka na polštář či šálek s fotkou jsou otázkou pár minut.