Přehled cookies

Kontakt

Na Puppynator.cz neztrácíš čas čekáním na cenovou nabídku!

Nečekej na cenovou nabídku. Vytvoř si ji online!

Vyber si své zboží, velikost a barvu a pusť se do tvorby vlastního designu. Při jeho vytváření uvidíš vždy také aktuálně přepočítanou cenu s případnou množstevní slevou. Nebude to trvat déle než minutu nebo dvě!

O nás

V první řadě ti děkujeme, že jsi na našich stránkách. Pravděpodobně jsi tady pro e-mail:

[email protected]

Pokud ale máš chvilku, přečti si něco málo o nás.

Chceme tě ujistit, že se ti co nejvíc posnažíme pomoci. Naším cílem totiž je, aby byla tvorba tvého vlastního oblečení či předmětu především zábava a aby se ti podařilo vytvořit to, co chceš, přesně podle tvých představ. Rádi bychom ti proto na následujících řádcích vysvětlili, proč můžeš mít jistotu, že Puppynator je pro tebe skvělou volbou – ať už jde o hromadný potisk pro firmu, nebo o jedno jediné triko.

👉 PUPPYNATOR® je oficiálně registrovaný celoevropský brand

Tiskneme jen na kvalitní a certifikované značky

S výrobou potisku na oblečení máme zkušenosti již od roku 2008. Za tuto dobu jsme poznali a otestovali spoustu druhů potisku a různých dodavatelů oblečení. S těmi nejlepšími spolupracujeme dodnes, abychom svým zákazníkům dodali oblečení a potisk prvotřídní kvality. Tiskneme na oblečení německých, belgických, francouzských, anglických a amerických značek jako B&C, AWDis, Promodoro, Bella+ Canvas či SOL's. To vše jsou ověření výrobci zodpovědného a udržitelného textilu s certifikáty, které získali od prestižních evropských a světových institucí. Pro tebe to znamená, že se nejedná o žádnou podřadnou výrobu a že produkty, které si vytvoříš, nejsou jenom na jedno použití.

Kde a jak naše produkty vyrábíme

Naše výroba je soustředěna v České republice ve městě Teplice. Důvod je jednoduchý – jelikož distribuujeme do celé Evropy, právě naše země nám poskytuje výbornou geografickou polohu. Díky tomu dokážeme zaručit mimořádnou rychlost dodání produktů, které si u nás nadesignuješ.

Cenotvorba našich produktů

Naším cílem není poskytovat nejlevnější oblečení na trhu, které ovšem vydrží jen pár nošení. Právě naopak; v nákladech na výrobu nešetříme a spolupracujeme s těmi nejlepšími. To vše proto, abychom ti mohli přinést kousky, které něco snesou. Potisk na oblečení a dárkové předměty tiskneme tiskárnami značky Brother, které patří k absolutní špičce na trhu. Konečně, nejlepším důkazem toho, že naše ceny jsou fér, jsou tisíce spokojených zákazníků.

Druhy a kvalita potisku

Nabízíme celou řadu potisků, ne jen jeden tip. Je to proto, že na různé tipy oblečení, látek či předmětů se hodí různé druhy potisku. Pokud v tom máš zmatek, přečti si o jednotlivých druzích nebo se nám rovnou ozvi přes kontaktní formulář, a my ti s výběrem potisku poradíme.

Sítotisk

Představ si síťku, která má na určitých místech mezery – právě tyto mezery vytvářejí vzor výsledného potisku. Při sítotisku se každá barva nanáší zvláštním sítem, proto jsou náklady na takový potisk vyšší a z ekonomického hlediska je tedy ideální na motivy vytvořeny z menšího množství barev. Na druhé straně, při množstevní objednávce (80 a více ks) ti umíme právě při tomto způsobu potisku zaručit nejlepší cenu.

Flex potisk

Tato metoda je vhodná pro oblečení z různých, například i kombinovaných materiálů, a také proto je poměrně populární. Na plotru se nejprve vyřízne vzor potisku přímo do fólie. Fólie s takto připraveným vzorem se poté umístí na textil, a následně se zalisuje. Flex potisk má hladký povrch a vyznačuje se dlouhou životností a vysokou odolností.

Sublimace / Sublimační potisk

U této techniky potisku jde o zahřívání textilu, během kterého se vzor „vpíjí“ do oblečení. Je to oblíbená technologie především pokud jde o potisk bílých triček z polyesteru. Sice je to jediný typ textilu, pro který je tento potisk vhodný, je to zároveň nejodolnější typ. Sublimaci nejčastěji používáme při potisku sportovního oblečení a dárkových předmětů.

DTF potisk (Direct to foil)

Mezi technologiemi potisku jde o novinku která si v poslední době rychle získala popularitu. Její hlavní výhodou je možnost potisku na téměř jakýkoli materiál. Jedná se o přenos vytištěných motivů přímo na látku pomocí tepelného lisu. Používáme ji již při tisku od 1 ks a nastavili jsme ji jako výchozí metodu tisku pro BC190 dětská, dámská a pánská trička, jednobarevné body s krátkým rukávem a AWDis dámské, pánské a dětské mikiny.

DTG potisk (Direct to garment)

Digitální tisk vhodný pro materiály ze 100% bavlny. Narozdíl od jiných druhů potisku, je to tisk, který jde přímo na oblečení, resp. látku, a to barvami na vodní bázi. Doporučujeme ji pro složitější motivy s více barvami a jejich odstíny.

Vyšívání na textil

Věnujeme se také vyšívání motivů na oblečení. Výšivka na textil se nejčastěji využívá pro firemní oblečení, například pro vyšití loga. Samozřejmě nešijeme ručně my, ale naše stroje, které dokáží vyšívat hromadně. Na vyšívání používáme jen kvalitní nitě ověřených značek. Vyšívání na oblečení nabízíme při objednávce 50 a více kusů a je třeba zde počítat s dobou dodání do 3 týdnů.

Kontaktujte nás

Provozovatel

PUPPYNATOR, s.r.o.
018 56 Červený kameň, č.159
Slovenská Republika

IČO: 54092868
(CZ) DIČ: CZ685749483

Bankové spojení v CZK:
Fio banka, a.s
Č. účtu: 2602182285/2010
IBAN: CZ40 2010 0000 0026 0218 2285
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Kde je vyrobena moje objednávka?

Naše výroba se nachází v České republice v Teplicích

Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoci s velkou objednávkou, kontaktujte náš helpdesk tým

Pokud chcete zadat hromadnou objednávku, potřebujete pomoc s objednávkou nebo máte dotazy týkající se doručení, jsme tu pro vás s odpovědí na každou otázku. K tomuto účelu použijte níže uvedené kontakty.

email: [email protected]

Ozveme se vám zpět do 24 hodin

tel.č: +421 950 446 611

Pouze pro otázky ohledně potisku. Informace o objednávkách vám zodpovíme na [email protected]