Přehled cookies
Vlastní Potisk na Mikinu pro Děti, Dětská Mikina s Potiskem

Vlastní Potisk na Mikinu pro Děti, Dětská Mikina s Potiskem

Vytvoř si vlastní potisk na dětskou mikinu s kapucí a dětský svetr s vlastním potiskem! Dětské mikiny s vlastním nápisem do 48 hodin, doprava zdarma od 2000 Kč
  • Vysoká kvalita tištěného textu Vysoká kvalita tištěného textu
  • Vysoká kvalita při potisku designem Vysoká kvalita při potisku designem
  • Vysoká kvalita při potisku fotkou Vysoká kvalita při potisku fotkou
  • Dobrá čitelnost malých objektů Dobrá čitelnost malých objektů
  • Zboží s možností platby na dobírku Zboží s možností platby na dobírku
  • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
  AWDis Dětská Mikina s Kapuci
  Just Hoods
  3 - 4 Roky, 5 - 6 Let, 7 - 8 Let, 9 - 11 Let, 12 - 13 Let
  489,00 Kč
  • Vysoká kvalita tištěného textu Vysoká kvalita tištěného textu
  • Vysoká kvalita při potisku designem Vysoká kvalita při potisku designem
  • Vysoká kvalita při potisku fotkou Vysoká kvalita při potisku fotkou
  • Dobrá čitelnost malých objektů Dobrá čitelnost malých objektů
  • Zboží s možností platby na dobírku Zboží s možností platby na dobírku
  • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
  AWDis Dětská Mikina
  Just Hoods
  3 - 4 Roky, 5 - 6 Let, 7 - 8 Let, 9 - 11 Let, 12 - 13 Let
  389,00 Kč

Dětská mikina s vlastním potiskem

Potisk dětských mikin se stává stále oblíbenějším a na puppynator.cz najdeš potisk na mikiny pro děti již od 3 let. Materiály, ze kterých jsou naše mikiny, jsou perfektní pro vlastní potisk obrázků na mikinu, ale také pro potisk nápisu nebo potisk vlastní fotky na mikinu s kapucí. Určitě si vybereš svůj vlastní potisk.
Dětská mikina s vlastním potiskem - puppynator.cz

Dětská mikina s potiskem na sportovní kroužky

Hledáš mikinu pro děti s potiskem se sportovním motivem nebo dětskou mikinu na trénink? Každý tým potřebuje své mikiny s vlastním potiskem loga týmu, případně mikiny s potiskem jména hráčů a potisk čísla na sportovní mikiny. Máme i již nadesignované sportovní motivy potisku, ale klidně si můžeš zhotovit vlastní design potisku na dětské mikiny pro svůj tým.
Dětská mikina s potiskem na sport - puppynator.cz

Potisk na mikiny do školy a pro skupiny

Velmi oblíbený je potisk na mikiny do tábora a mikiny s potiskem pro skauty. Hromadný potisk na dětské mikiny často využívají i školy – školní mikiny s vlastním potiskem nebo mikiny s potiskem pro školkaře. Mikiny pro dětské skupiny jako mikiny s vlastním potiskem pro taneční kroužek nebo mikiny s logem dětského klubu si zhotovíš za pár okamihů a přesně podle sebe!
Potisk na mikiny do školy - puppynator.cz

Dětská mikina s vlastním nápisem a fotkou

Mikina pro děti s potiskem nápisu je super místo pro výroky, které stojí za to zvěčnit. Můžeš si vybrat speciální písmo pro potisk dětské mikiny a také různé barvy potisku na mikinu. Snadno si vyrobíš také mikinu s vlastní fotkou a nápisem – stačí nahrát fotku na mikinu s potiskem, zvolit si písmo, a je to!
Dětská mikina s vlastním nápisem a fotkou - puppynator.cz

Kolik stojí potisk na dětskou mikinu?

Nejlevnější mikina pro děti je u nás již od 389 Kč. To je dětská mikina bez potisku. Pokud chceš holčičí mikinu s potiskem nebo mikinu pro chlapce s vlastním potiskem, cena bude samozřejmě o něco vyšší – vždy to závisí na tom, zda chceš potisk na rukávy nebo třeba i potisknout dětskou mikinu z obou stran. Pro příklad uvedeme potisk na dětskou mikinu bez kapuce. Taková mikina či dětský svetr s vlastním nápisem (v našem případě I <3 MUM) stojí do 600 Kč. V principu tedy nezaplatíš za dětskou mikinu či svetr pro děti více korun než za značkový kousek. U nás máš ale výhodu: taková mikina, jakou budou nosit tvé děti, se jen tak nevidí!

Uvidím u vás na puppynator.cz všechny motivy na dětský potisk mikin?

Ano. V online Kreátoru najdeš dostatek inspirací a všechny jsou k dispozici – žádné motivy nemusíš „odemykat“.. Všechny designy potisku dětských mikin jsou ti plně k dispozici a je jen na tobě, jakým způsobem je umístíš na dětský svetr či dětskou mikinu.

Máte taky dětské mikiny pro dvouleté děti?

Oficiálně máme v nabídce na puppynator.cz mikiny pro děti od 3 let, ale mnoho našich zákazníků si vytváří vlastní potisk na dětskou mikinu i pro mladší rošťáky. Totéž platí i pro starší děti. Naše mikiny a dětské svetry s potiskem jsou pro děti do 13 let, ale určitě potěší a skvěle sednou i o rok či dva starším chlapcům a dívkám – při každé mikině či svetru najdeš zároveň tabulku velikostí, která ti pomůže s tím jak vybrat velikost mikiny pro své dítě.

Jaký je rozdíl mezi dětskou mikinou a svetrem pro děti?

Co se týče potisku, tam rozdíl není – na dětské mikiny i na dětské svetry jde náš potisk stejně dobře a můžeš si vybrat ze stejných motivů, zda si zvolit fotomikinu nebo fotosvětr, případně si připravit potisk vlastní fotky na mikinu nebo svetr pro děti. Obvykle se za svetr považuje kousek bez kapuce a mikina je z teplákoviny a s kapucí.

Nabízíte také různé barvy na mikiny a dětské svetry?

Jak dětské svetry, tak i dětské mikiny s potiskem nabízíme v nejrůznějších barvách – byla by přece škoda ukrátit tě o skvělé barevné kombinace. V online Kreátoru navíc uvidíš, jak bude vypadat tvůj vlastní potisk na dětské mikině. Doporučujeme vyzkoušet pro drobečky kontrastní barvy na potisk dětského svetru nebo mikiny s kapucí – jak se říká, dodá to kouskům šťávu!

Jaké značky nabízíte pro dětské svetry a mikiny k potisku?

Jsou to kousky od značky Just Hoods, která patří pod značku AWDis, kde se specializují na výrobu kvalitních a moderních mikin, bund a svetrů z nejkvalitnějších materiálů. Potisk na dětskou mikinu je naprosto bezpečný a není se čeho obávat.

👦

Dětská klučičí mikina s potiskem

Parádní mikiny pro kluky s vlastním potiskem v různých velikostech a stylech si u nás vytvoříš už za pár minut – vytvářet mikiny k potisku pro kluky je navíc zábava!
👧

Holčičí mikina s potiskem

Krásné a barevné mikiny pro dívky jsou oblíbeným doplňkem pro mikiny k potisku pro holky – zejména, když se jedná o mikiny s vlastním potiskem. Vytvoř je u nás díky pár klikům!
🖖

Potisk na mikiny pro sourozence

Mikiny pro sestry nebo mikina pro bráchu jsou skvělé dárky pro sourozence – ať už s vlastním nápisem nebo jako mikina s fotkou pro mladšího sourozence.
🎓

Potisk na mikiny pro devátáky

Pokud hledáš mikinu pro deváťáka, s širokým výběrem velikostí, nebudeš mít žádný problém. Navíc můžeš dát vytvořit deváťáckou mikinu s potiskem a navrhnout parádní originál!
🙆

Potisk na mikiny pro kluky s kapucí

Je jasné, že každý kluk musí mít alespoň jednu hoodie. Využij i potisk na mikinu s kapucí a vytvoř sobě či svému synovi stylový doplněk s potiskem!
🙋

Dívčí mikiny bez kapuce s vlastním potiskem

Kvalitní dětské mikiny s potiskem nabízíme i jako mikiny bez kapuce. Byla by přece škoda zakrývat krásné vlasy, takže ven s nimi a s vlastním potiskem na dívčí mikinu!
🤣

Potisk Vtipné mikiny pro děti

Potisk nápisu na dětskou mikinu je recept na dobrou náladu. Můžeš ji potisknout vlastním nápisem, například potisk dětského výroku na dětskou mikinu nebo i vtipným obrázkem.
📸

Mikina s fotkou pro děti

Potisknout mikinu vlastní fotkou není problém. Pro vytvoření fotomikiny stačí, když nahraješ svou vlastní fotografii do online Kreátoru. Odstranění pozadí z fotky stojí symbolických 125 Kč.
🦖

Dětská mikina s dinosaurem

Představ si, jak se tvůj mrňous potěší, když uvidí potisk na mikinu s dinosaurem! I v naší nabídce najdeš motiv pro dinosauří potisk ve stylu pravěkého písma!