Přehled cookies
Vytvoř si vlastní pivní trička s vlastním potiskem - puppynator.cz

Potisk trička s motivem piva – pivní trička Oktoberfest

Potiskni si pivní tričko vlastním motivem a rychle a jednoduše vytvoř trička na pivní festival, dárek pro pivaře a trička na grilovačku s pivem pro celou partu!
Sleva až do 50 %
a 5% jen za registraci během nákupu
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Nejvyšší kvalita
Německé a Belgické značky
Rychlé doručení
doručení do 3 - 5 pracovních dní

Pivní Tričko Oktoberfest 2023: Kdy A Kde Je Pivní Festival?

Oktoberfest je kromě piva znám také extravagantním oblečením, jehož prostřednictvím návštěvníci dávají najevo svou lásku k pivu. A přesně k tomuto účelu je nejlepší vytvořit si dámské či pánské tričko s vlastním potiskem s pivním motivem. Světoznámý festival piva Oktoberfest 2023 začne v Mnichově, hlavním městě německého Bavorska, již 16. září a potrvá 18 dní. Ať už se na pivní festival chystáš „na vlastní pěst“, nebo prostřednictvím jedné z agentur, které nabízejí lístky na Oktoberfest, víme přesně, co se ti na něj bude hodit – pivní tričko s vlastním potiskem! Například takovéto:


Designy na pivní trička s vlastním potiskem a nápisem - puppynator.czJak jednoduše vyrobit tričko pro pivaře? Kolik stojí výroba vlastního pivního trička s potiskem?

Pokud bys chtěl vyrobit pivní tričko před několika lety, bylo to poměrně náročné. Nejprve si musel shánět grafika a potom ještě studio, které dělá i tisk na oblečení. Dnes je však všechno mnohem jednodušší – vlastní design pivního trička si bez problémů vytvoříš úplně sám v Online Kreatoru. Zabere ti to jen pár minut, výsledek bude vypadat přesně podle tvých představ a máš i jistotu skvělé ceny. Ve finále tedy neztratíš ani čas, ani peníze.

Například takové 100% bavlněné tričko – nebo raději pivní dres – tě přijde pouze na 600 Kč. A buď si jistý, že podobný kousek v žádném obchodě nenajdeš!


Nápisy na pivní tričko s potiskem - puppynator.czAť už budeš vyrábět vlastní tričko na Oktoberfest pro sebe, nebo pro svého známého, k dispozici máš velikosti od XS po 3XL a zároveň spoustu již hotových, přednastavených motivů potisku. Takže i kdybys zrovna neměl nápad na pivní tričko, pomocí těchto šikovných hotových designů, které si můžeš přizpůsobit podle sebe, si s tím hravě poradíš.


Nechce se ti tvořit? Vyber si z našich nejprodávanějších předpřipravených produktů!

Pokud hledáš tričko na Oktoberfest, je téměř jisté, že potřebuješ tričko s pivním motivem. Nejjednodušší ale bude, když pivní tričko přestaneš hledat a rovnou si u nás jedno vytvoříš. Je nám jasné, že pivní motiv na tričko je mimořádně oblíbený, proto si můžeš vybrat některé z předpřipravených pivních triček (hlavně pokud tě tlačí čas); v zásobě jich máme desítky.

 1. E190 Tričko - Kde je pivo, Tam je naděje
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  418,00 Kč
 2. E190 Tričko - Pivní motiv - Na zdraví
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  418,00 Kč
 3. E190 Tričko - Design Pivní Viking
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  418,00 Kč
 4. E190 Tričko - Pivní design - Team Leader
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  418,00 Kč
 5. E190 Tričko - Opilý jako kačka
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  418,00 Kč
 6. E190 Tričko - Motiv - Pivo se smrtkou 2
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  418,00 Kč
 7. E190 Tričko - Pivo pro vyvolené
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  418,00 Kč
 8. E190 Tričko - Design - Pivooooo prosím
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  418,00 Kč
Momentík, vytvářím produkt
Narvhni si pivní tričko s vlastním potiskem - puppynator.cz

Pivní tričko s potiskem – jak se obléct na Oktoberfest?

Hodil by se ti vlastní potisk trička s pivním motivem. Kolem sebe najdeš stovky lidí s podobnými tričky, ale pokud si oblékneš vlastní pivní tričko, vynikneš o něco víc. Jestli si například zvolíš nápis na pivní tričko, může to být skvělý „icebreaker“ – i když pivo samotné se o to zřejmě postará také dost dobře. :) Pivní tričko s potiskem je navíc mnohem praktičtější než tamější oblíbený pivní „dress code“ – tradiční bavorský kroj.
Narvhni si vlastní pivní trička - puppynator.cz

Pivní tričko – základ pro tvůj soukromý pivní festival

Pokud ti něco zkříží plány a na Oktoberfest se nebudeš moct dostavit, vlastní pivní tričko a dobrá parta (a dobré pivo) to alespoň zčásti napraví! Zorganizuj říjnovou pivní párty pro přátele, kolegy nebo sousedy. S tím, aby byl tvůj pivní večer opravdu nezapomenutelný, ti pomohou i naše tipy:
- Vytvoř pro každého účastníka pivní tričko se jménem (můžeš využít potisk fototrička nebo naše předvolené pivní motivy triček a doplnit je o jméno na zadní stranu).

- Připrav pro každého účastníka pivní párty vlastní potisk na pivní sklenici.

- Zahrajte si některou z pivních her a pro vítěze připrav vlastní pivní odznak pro pivaře.Tvůj soukromý pivní Oktoberfest může nakonec vypadat i takto:

Pivní dárky - Vytvoř si svůj balíček - puppynator.czTričko pro štamgasty – pivní dárky s potiskem

Narvhni si pivní dárky s vlastním potiskem - puppynator.cz

Kdo říká, že pivní tričko na Oktoberfest nemůžeš nosit i poté, co festival skončí? Máme pro tebe nápad na dárek pro štamgasta – tričko s pivním motivem, které si s sebou můžeš vzít vždy, když jdeš na jedno do svého oblíbeného podniku. Kromě pivního trička to může být například:Hledáš dámské tričko s pivním motivem? Jsi na správném místě!

Pivo už dávno není jen mužskou doménou. Vyparáděné milovnice piva určitě potkáš i na Oktoberfestu. Pokud chceš zapadnout mezi pivařky a především, je-li pivo tvůj oblíbený nápoj, můžeš to klidně vyjádřit i oblečením. Vyrob si tričko s pivním motivem, kterým dáš najevo svou lásku ke zlatému moku.

Toto dámské tílko s pivním designem jsme vytvořili za 5 minut v Online Kreatoru a konečná cena za potisk tílka pro pivařku není ani 700 Kč. To ujde, ne?


Dámská trička s motivem piva - puppynator.cz


Pět nejoblíbenějších nápisů na pivní dámské tričko s potiskem

Nápisy na pivní trička s vlastním potiskem

Vlastní potisk na trička pro pivařky se těší velké oblibě. Pro tebe jsme proto vybrali z pivních motivů nejlepší nápisy k potisku dámských triček.

 • Bez piva neodejdu!
 • Po posledním pivě cítívám se tklivě
 • Pivem proti štíhlé linii
 • Žena, která přepije i chlapa
 • Můj zen? PlzeňPivní tričko či polokošili s potiskem jako dárek pro chlapa? Proč ne? Pánská trička s motivem piva + tipy na chlapské dárky

Zřejmě ne úplně všichni, ale pravděpodobně drtivá většina chlapů si na dobrém pivu pochutná. V tom, jestli chlapi ve tvém okolí mají, nebo nemají rádi pivo, už máš nejspíš jasno. A také tušíš, kterého z nich by potěšilo vlastní tričko s vtipným potiskem na téma pivo. Pivní tričko bude super dárkem pro tátu, dědu, bratra, strýce nebo jiného příslušníka tvé rodiny.


Pivní tričko s potiskem jako dárek pro chlapa - puppynator.cz
Originální dárek pro dědu - pivaře - puppynator.cz

Dárek pro dědu pivaře

Na přední stranu trička nebo pánské polokošile napiš: „Moje vousy nezbělaly věkem, ale pěnou od piva!“ Na zadní stranu můžeš zvolit například potisk obrázkem pivní sklenice.
Pivní dárek pro frajera - tričko či pivní sklenici

Pivní dárek pro přítele

Tričko s pivním motivem tvého přítele určitě potěší, ale možná ho více překvapí vlastní pivní sklenice s nápisem, kterou si také vytvoříš v Online Kreatoru. Můžeš tam napsat třeba: „Dárek od tvé druhé největší lásky – hned po pivu“."
Navrhni si Dárek pro otce s motivem piva

Dárek pro tátu s motivem piva

Pokud tvůj taťka miluje pivo, daruj mu tričko s vlastním potiskem, které si kdykoli může vzít s sebou do oblíbené hospody. Dokonalý pivní nápis by zněl: „Ani se neptej a přines další [pivo]!“ Místo slova „pivo“ můžeš použít ikonku piva, která je v nabídce Online Kreatoru.
Pivní trička pro partu – skupinové tričko s motivem piva a trička s potiskem na festival

Když se po dlouhé době sejde ta správná parta, je třeba to oslavit. Ať už na chatě, na grilovačce, nebo rovnou na pivním festivalu Oktoberfest v Mnichově. Na podobné příležitosti ti doporučujeme výrobu skupinových triček s potiskem. Trička pro pivní partu, trička na grilovačku nebo tričko na Oktoberfest – to vše jsou témata, ke kterým máme v Online Kreatoru připravené stovky motivů. Pro větší skupiny milovníků piva jsme sestavili výběr oblíbených designů:Navrhni si triko na Oktober fest Online

Pivní trička na Oktoberfest

Pokud se s partou letos chystáš do Mnichova, vyrob si tričko s potiskem s pivní tematikou. Naše doporučení je jednoduché – nápis na zadní stranu trička „Beer lovers from [Czechia]“. Místo názvu naší země můžeš dosadit například emotikon české vlajky. Přední stranu můžeš potisknout ikonkou piva, pod kterou je nápis „Vitamin B“.
Tip: Ušetři čas a nevytvářej ikonku manuálně – máme ji už předpřipravenou v Online Kreatoru.Navrhni si pivní tričko na grilovačku

Tričko na grilovačku s potiskem piva

Grilovačka s kamarády je při prodlouženém víkendu na chatě v dobrém slova smyslu „povinností“. Tak proč si nepochutnat na skvělém jídle a dobrém pivu ve společnosti nejlepších přátel a v tričku s vlastním pivním motivem? V Online Kreatoru lze potisknout přední stranu trička na grilovačku motivem BBQ a přidat k němu ikony piva či vlastní nápis.
Tip: Ku grilovačke patrí aj pánska zástera s potlačou napríklad na guláš párty. Aj tento kúsok si vieš vybrať v online Kreátore a umiestni naň vlastný pivný motív.Pivní dresy s vlastním potiskem

Pivní dresy jsou pánské polokošile s potiskem nebo dámská polo trička s potiskem, na něž můžeš využít všech možností potisku. Na zadní straně je TVÉ JMÉNO, na rukávech ČÍSLO 10, 11, nebo 12 – podle toho, jaké pivo preferuješ, a na přední straně samozřejmě obrázek či ikona piva. Vytvoř takové dresy pro celou partu, oblečte si je a večer s pivem může začít!

Tip: Na nápis jména využij některé z našich dvou grafických pivních písem – dodáš tak pivnímu designu na tričko ještě větší šmrnc!

Vytvoř si 100% originální pivní oblečení online

 • Vysoká kvalita tištěného textu Vysoká kvalita tištěného textu
 • Vysoká kvalita při potisku designem Vysoká kvalita při potisku designem
 • Vysoká kvalita při potisku fotkou Vysoká kvalita při potisku fotkou
 • Dobrá čitelnost malých objektů Dobrá čitelnost malých objektů
 • Zboží s možností platby na dobírku Zboží s možností platby na dobírku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
E190 Tričko
B&C
S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
248,00 Kč
 • Vysoká kvalita tištěného textu Vysoká kvalita tištěného textu
 • Vysoká kvalita při potisku designem Vysoká kvalita při potisku designem
 • Výrobek nevhodný pro fotopotisk Výrobek nevhodný pro fotopotisk
 • Čitelné jako na obrazovce Čitelné jako na obrazovce
 • Zboží s možností platby na dobírku Zboží s možností platby na dobírku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
Akční B&C #E150 Pánské Tričko Bílé
B&C
S, M, L, XL, XXL, 3XL
81,00 Kč 135,00 Kč
 • Vysoká kvalita tištěného textu Vysoká kvalita tištěného textu
 • Vysoká kvalita při potisku designem Vysoká kvalita při potisku designem
 • Vysoká kvalita při potisku fotkou Vysoká kvalita při potisku fotkou
 • Dobrá čitelnost malých objektů Dobrá čitelnost malých objektů
 • Zboží s možností platby na dobírku Zboží s možností platby na dobírku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
E190 Tričko
B&C
XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL
248,00 Kč
 • Vysoká kvalita tištěného textu Vysoká kvalita tištěného textu
 • Vysoká kvalita při potisku designem Vysoká kvalita při potisku designem
 • Výrobek nevhodný pro fotopotisk Výrobek nevhodný pro fotopotisk
 • Čitelné jako na obrazovce Čitelné jako na obrazovce
 • Zboží s možností platby na dobírku Zboží s možností platby na dobírku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
Akční B&C #E150 Dámské Tričko Bílé
B&C
S, M, L, XL, XXL
81,00 Kč 135,00 Kč
 • Vysoká kvalita tištěného textu Vysoká kvalita tištěného textu
 • Vysoká kvalita při potisku designem Vysoká kvalita při potisku designem
 • Vysoká kvalita při potisku fotkou Vysoká kvalita při potisku fotkou
 • Dobrá čitelnost malých objektů Dobrá čitelnost malých objektů
 • Zboží s možností platby na dobírku Zboží s možností platby na dobírku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
E190 Tričko pro Děti
B&C
3 - 4 Roky, 5 - 6 Let, 7 - 8 Let, 9 - 11 Let, 12 - 14 Let
219,00 Kč
 • Vysoká kvalita tištěného textu Vysoká kvalita tištěného textu
 • Vysoká kvalita při potisku designem Vysoká kvalita při potisku designem
 • Výrobek nevhodný pro fotopotisk Výrobek nevhodný pro fotopotisk
 • Čitelné jako na obrazovce Čitelné jako na obrazovce
 • Zboží s možností platby na dobírku Zboží s možností platby na dobírku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
Akční B&C #E150 Dětské Tričko Bílé
B&C
3 - 4 Roky, 5 - 6 Let, 7 - 8 Let, 9 - 11 Let, 12 - 14 Let
81,00 Kč 135,00 Kč